پمپ آب خانگی قیمت پمپ اب خانگی خرید پمپ ساختمان ارسال فوری

بنابراین شما می بایست یک پمپ با حداکثر ارتفاع یا مکس هد بیشتر از 30 متر خریداری کنید.

پمپ آب
پمپ آب

استفاده از الکتروپمپ 1 اسب ژنرا پمپ در ساختمان هایی تا 4 طبقه توصیه می‌شود. دوزینگ پمپ جزو پمپ‌های جابجایی مثبت بوده و معمولاً از نوع دیافراگمی است. در این پمپ‌ها به دلیل وجود دیافراگم و آب‌بندی دقیق احتمال نشتی بسیار کم است.

آشنایی با انواع پمپ

این رویکرد سازگار با محیط زیست است و برای مکان‌های دور با نور خورشید مناسب است. علاوه بر آن در مناطق بادخیز می‌توان از توربین‌های بادی برای تامین برق برای پمپ‌ آب استفاده کرد. پمپ های ایتالیایی از کیفیت بالایی برخوردار بوده، هرچند گاهی اوقات خدمات پس از فروش آن و قطعات یدکی ممکن است به سختی پیدا شود. پیشنهاد ما تولید داخل و پمپ های ساخت ایران یا تحت لیسانس است چراکه هم گارانتی دارند و هم خدمات پس از فروش بهترین دارند.

پمپ آب خانگی ابارا تحت عنوان مدل‌های بشقابی، محیطی، تک پروانه، خودمکش، جتی، دو پروانه شامل سری CDA ، CMA ، AGA ، CD ، CDXM، FSA ، CMC تولید می‌شود.

پمپ‌های دینامیکی[ویرایش]

لازم به ذکر است که در وبسایت دماپویا تمامی تجهیزات و سیستم های تاسیسات ساختمانی از جمله انواع پمپ آب، کولر گازی، سیستم های گرمایشی و سرمایشی در برندهای مطرح و معتبر بازار موجود می باشند.

  • با مطالعه این مطلب حتما نوع دستگاه مورد نیازتان را شناخته‌اید، برای بررسی آسان‌تر پیشنهاد می‌کنیم از نوار کناری سایت پمپ آب یا برند مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • به طور کلی پمپ از الکتروموتور، پروانه، بدنه و اجزاء دیگری تشکیل شده که عموما در انواع این دستگاه ها، یکسان هستند.
  • از مزایای پمپ آب جتی می توان به هزینه پایین تعمیرات، صدای کم و و قدرت مناسب جهت تقویت فشار آب اشاره کرد.

خرید قیمت پمپ آب خانگی کوچک آپارتمانی با توجه به این که در صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد، در معرض تششعات محیطی بیشتری قرار دارد، در خرید انواع پمپ خانگی، طرح و ساخت آن‌ها از استانداردهای سخت گیرانه‌تری استفاده می‌شود. پمپ آب کوچک که به آن‌ها مینی پمپ نیز گفته می‌شود،  غالبا برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد، در دو نوع پمپ آب کم صدا و پرصدا تولید می-شوند. هرکدام از پمپ‌های عنوان شده برای مشخصات خاصی از انواع سازه‌ها مناسب هستند، در نظر داشته باشید مقدار قدرت و توان پمپ‌ های آب خانگی باتوجه‌به اسب‌های بخار آن‌ها در نظر گرفته می‌شوند. به‌عنوان‌مثال پمپ آب خانگی نیم اسب بخار، قدرت زیادی ندارد و بیشتر برای متراژهای تا 150 متر و ساختمان‌های یک طبقه مناسب است.

در نتیجه برای عملکرد مناسب، بهتر است مخزن ذخیره متناسب با آب مورد نیازتان را انتخاب کرده و با مخزن نصب کنید. دقت داشته باشید که سطحی که در آن پمپ خانگی نصب می گردد باید صاف و مسطح بوده و همچنین خشک و سقف دار باشد. برای انتخاب و خرید بهترین پمپ آب خانگی باید به دو مؤلفه بسیار مهم یعنی هد و دبی پمپ آب توجه کنید. خیلی از افراد به طول کامل با دبی و هد پمپ آب خانگی آشنا نیستند، دبی به میزان آبی که در واحد زمان از دهانه خروجی پمپ آب خارج می‌شود؛ گفته می‌شود و هد پمپ به ارتفاعی که پمپ می‌تواند آب را بالا ببرد؛ گفته می‌شود.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما